DUKT

Profesjonalna budowa dróg

Zakład Robót Drogowych DUKT Sp. z o.o. założył Artur Piwowar. Obecnie siedziba firmy znajduje się w Woli Murowanej przy ul. Zakładowej 17.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze inżynieryjno-technicznej, doskonałej znajomości rynku i stosowaniu innowacyjnych rozwiązań „DUKT” wyrósł na znaczącą firmę drogową w województwie świętokrzyskim. Obecnie świadczy usługi budowlane w zakresie budowy dróg dla instytucji i jednostek samorządowych nie tylko w województwie świętokrzyskim, ale i małopolskim, łódzkim, mazowieckim i śląskim. Spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób.

Zakład Robót Drogowych DUKT Sp. z o.o. prowadzi działalność z zakresu:

O Naszym profesjonalizmie świadczy stała współpraca m.in. z: Miejskim Zarządem Dróg, Powiatowym Zarządem Dróg, Wodociągami Kieleckimi, ale i szereg referencji od zadowolonych klientów. Dzięki współpracy z Katedrą Inżynierii Budownictwa Drogowego Politechniki Świętokrzyskiej stosujemy innowacyjne technologie.

Wśród największych kontraktów znalazły się m.in:

Nasze doświadczenie oraz profesjonalizm w połączeniu z najwyższej klasy specjalistycznym sprzętem oraz materiałami wysokiej jakości gwarantują wykonanie robót zgodnie z wymogami naszych klientów. Spółka posiada CERTYFIKAT ZGODNOŚCI ZAKŁADOWEJ KONTROLI PRODUKCJI.