DUKT

o nas

Zakład Budowlano-Drogowy "DUKT" Sp. z o.o. Sp. K. założył Artur Piwowar. Spółka znajduje się we Włoszczowie przy ul. Przedborskiej 84.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze inżynieryjno-technicznej, doskonałej znajomości rynku i stosowaniu innowacyjnych rozwiązań „DUKT” jest znaczącą firmą drogową w województwie świętokrzyskim .Świadczy usługi budowlane w zakresie budowy dróg dla instytucji i jednostek samorządowych nie tylko w woj. świętokrzyskim, ale i małopolskim, łódzkim, mazowieckim i śląskim.

Zakład Budowlano-Drogowy "DUKT" Sp. z o.o. Sp. K. prowadzi działalność z zakresu:

O Naszym profesjonalizmie świadczy stała współpraca m.in. z: Miejskim Zarządem Dróg, Powiatowym Zarządem Dróg, Wodociągami Kieleckimi, ale i szereg referencji od zadowolonych klientów. Dzięki współpracy z Katedrą Inżynierii Budownictwa Drogowego Politechniki Świętokrzyskiej stosujemy innowacyjne technologie.

Nasze doświadczenie oraz profesjonalizm w połączeniu z najwyższej klasy specjalistycznym sprzętem oraz materiałami wysokiej jakości gwarantują wykonanie robót zgodnie z wymogami naszych klientów. Firma „DUKT” posiada CERTYFIKAT ZGODNOŚCI ZAKŁADOWEJ KONTROLI PRODUKCJI.